Ecmain Tur ile Farkı Yaşayın
Hakkımızda

Ecmain turizm; Hac ve Umre organizasyonu alanlarında 2010 yılından beri ekonomik ve 5+yıldızlı hizmet veren sektörün önde gelen acentaları arasındadır.Ekonomik ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş,yüksek müşteri memnuniyeti oranlarını başarı ile yakalamış,işine ve müşterilerine her zaman saygı göstermiş ve bunları standart haline getirmiştir. Samimi ve alanında uzman ekibimiz; gerek Türkiye'de, gerek Mekke ve Medine'de bu anlamda hizmet etmeye yetkili, donanımlı ve hazırdır.


Kalite politikamız bizim en değerli yapı taşlarımızdandır. Otel seçimlerinden, araç seçimlerine, rehberlerimizden, değerli Hocalarımıza, havayolu tercihlerimizden, ayrıcalıklı hizmetlerimize kadar Ecmain Tur müşterileri kendilerini her zaman ayrıcalıklı hissedecektir. Çünkü bizi tercih eden her müşterimizin; doğru tercih yaptığını hissetmesi ve yıllara dayanan samimi ilişkiler kurabilmemiz bizim birinci hedefimizdir. Bu bizim en büyük kazancımızdır. 


Ecmain Tur çalışanları; Bu kurumda müşteriler için ve müşteriler sayesinde var olduğunu bilir. Müşterilerin, kendilerini değerli hissetmek istediğini bilir. Müşterileri tanımak, müşterilerin özelliklerini, ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çaba gösterir.Müşterileri ile uzun vadeli, her iki taraf açısından da adil ve kazandıran bir ilişki kurmayı hedefler. Sadece hizmetlerin satışı sırasında değil, müşterinin firmamız ile tüm ilişkisi süresince kaliteli hizmet sunar.


Özellikle gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlarla ve müşterilerimizin memnuniyeti ile günden güne büyüyen şirketimiz Ankara merkez olmak üzere İstanbul,İzmir,Manisa,Konya, Bursa,Yalova,Balıkesir,Gaziantep,Sivas, Afyonkarahisar,Kırıkkale,Yozgat,Çorum,Malatya,Ardahan,Erzurum,Rize da da hizmet vermektedir.